Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG
Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG
Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG
Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG
Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG
Ленточнопільний агрегат Ergonomic 275.230 DG

Номер оголошення 558511

Опис

Ergonomic 275.230 DG виробництва Бомар (Чехія) призначений для помірної цехової експлуатації для різання сталевих заготовок висотою до 275 мм. Верстат стрічкова пила Ergonomic 275.230 DG є спадкоємцем широко відомої моделі STG 200, яка виготовлялася заводом з перших років існування Бомар. За більш ніж 20-ти річний досвід у виготовляються верстатів для різання металу STG 200 істотно вдосконалили, що і послужило створенню ергономіка 275.230.

Ленточнопільний агрегат Bomar Ergonomic 275.230 DG обладнаний високопродуктивним двигуном в 1,5 кВт, системою МОР і масивної тумбою для більшої стійкості агрегату. Можливо удосконалити стрічкопильний верстат завдяки системам підсвічування, лазерної лінійки, тензомату, мікронайзеру, частотного перетворювача, а також іншим додаткових опцій.

Ленточнопільний агрегат Bomar Ergonomic 275.230 DG є високоякісним обладнання європейського виробництва для виконання якісної порізки металевих заготовок діаметром до 230 мм під кутами від - 45 до плюс 60 градусів. Європейські стандарти виробництва і передові технології дозволили створити відмінний верстат для якісного розпилу металевих заготовок. Верстат обладнаний системою подачі МОР, шківами великого розміру, високо-продуктивним червячім мотор-редуктором і стійкою тумбою забезпечує жорсткість верстата. Також можливо доусовершенствованія агрегату для розпилу металу такими корисними опціями як: мікронайзер, тензомат і системою роликових конвеєрів. Звертайтеся до нас за детальною інформацію про стрічкопильному обладнання.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: kverbinua
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень БізнесМаркет Україна: Додати оголошення безкоштовно в Україні в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень БізнесМаркет Україна: Додати оголошення безкоштовно в Україні