Досвідчена ясновидиця Наталія. Святочні обряди

Номер оголошення 558430

Опис

Досвідчена ясновидиця Наталія. Святочні обряди. Розклад «Вузол відносин». Досвідчена ворожка Вінниця. Обряди для багатства. Залучення грошей. Передноворічні гадання. Обряди для поліпшення здоров'я. Позбавлення від проблеми безпліддя. Допомога в зцілення хвороб. Любовна магія. Потужні любовні привороти. Ворожіння на 2021 рік. Найсильніша ворожка Вінниця.

100% рішення будь-якої життєвої труднощі! Налагодження долі і коригування життєвої лінії!

Мене звуть Наталя - я практикуючий маг вже більше 25 років і готова взятися за будь-яку ситуацію. Займаюся різними видами магії: лікувальна, любовна, грошова. Надаю послуги по ворожінні на Таро, а також магічні консультації.

Діагностікапроблеміснятіенегатівнихпрограмм.СкорректіруюВашусудьбу.Услугімагіческойзащітиотнегатівноговліянія. Мощниеідейственниелюбовниепрівороти.Отвороти ворогів, а також коханок / коханців. Повернення гармонії в шлюб. Врятую Вас від негативного впливу, недругів. Допоможу зняти вінець безшлюбності. Поверну дружину / чоловіка та налагоджу стосунки в родині. Вилікую будь-які хвороби і залежності. Приготую особистий захист, талісман та оберіг. Скоректує долю і життєву лінію. Повний перегляд Вашої долі. Корекція відносин і допомогу в любовних справах. Обряди для фінансового стану, настройка грошового каналу. Налагоджу стосунки із бізнес-партнерами. Ритуали для поліпшення фінансового стану. Налагодження справ в бізнесі, обряди для просування по кар'єрі.

Приймаю особисто або в онлайн-режимі. Телефонуйте, гарантую допомогу в будь-якій ситуації. Повна конфіденційність гарантовано!

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Наталя

0974259700,

0667493555

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень БізнесМаркет Вінниця та Вінницька область: Додати оголошення безкоштовно у Вінниці в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень БізнесМаркет Вінниця та Вінницька область: Додати оголошення безкоштовно у Вінниці