Обряди для багатства. Залучення грошей. Передноворічні гадання

Номер оголошення 558105

Опис

Обряди для багатства. Залучення грошей. Передноворічні гадання. Ворожка в Полтаві. Найсильніша ворожка Полтава. Допомога ворожки дистанційно. Запис на передноворічні гадання. Передбачення майбутнього. Ворожка дистанційно. Виготовлення особистих оберегів. Дистанційна допомогу екстрасенса. Допоможу знайти свою другу половинку. Розклад Таро «Вузол відносин». Лікувальна магія. Потужні любовні привороти. Ворожіння на 2021 рік. Пророцтва майбутнього на 2021 рік. Позбавлення від шкідливих звичок. Допомога ворожки в шлюбі.

Потужна магічна допомога у вирішенні будь-яких життєвих проблем!

Мене звуть Наталя - я практикуючий маг вже більше 25 років і готова взятися за будь-яку ситуацію. Займаюся різними видами магії: лікувальна, любовна, грошова. Надаю послуги по ворожінні на Таро, а також магічні консультації.

Діагностікапроблеміснятіенегатівнихпрограмм.СкорректіруюВашусудьбу.Услугімагіческойзащітиотнегатівноговліянія. Мощниеідейственниелюбовниепрівороти.Отвороти ворогів, а також коханок / коханців. Повернення гармонії в шлюб. Врятую Вас від негативного впливу, недругів. Допоможу зняти вінець безшлюбності. Поверну дружину / чоловіка та налагоджу стосунки в родині. Вилікую будь-які хвороби і залежності. Приготую особистий захист, талісман та оберіг. Скоректує долю і життєву лінію. Повний перегляд Вашої долі. Корекція відносин і допомогу в любовних справах. Обряди для фінансового стану, настройка грошового каналу. Налагоджу стосунки із бізнес-партнерами. Ритуали для поліпшення фінансового стану. Налагодження справ в бізнесі, обряди для просування по кар'єрі.

Врятую від залежності і проблем з безпліддям. Покращу фізичне здоров'я. Також виготовляю амулети і обереги для захисту. Приймаю особисто або в онлайн-режимі.

Практикую всі види магії! Маю унікальним магічним даром.

Звертайтеся - завжди допоможу Вам! Зараз в переддень новорічних свят, магія особливо сильна!

Гарантована допомога дистанційно в будь-яку точку світу! Величезний досвід і величезна кількість реальних відгуків!

Для мене не існує нерозв'язних проблем!

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Наталя

0974259700,

0667493555

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень БізнесМаркет Полтава та Полтавська область: Додати оголошення безкоштовно в Полтаві в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень БізнесМаркет Полтава та Полтавська область: Додати оголошення безкоштовно в Полтаві