імпортозаміщення номенклатури запчастин Cummins

Номер оголошення 787851

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» є надійним виробником та комплексним постачальником енергетичного обладнання та послуг з ремонту та обслуговування дизельних та газотурбінних агрегатів цивільного та військового призначення, а також займається виготовленням та постачанням запасних частин до них.

Наше підприємство є унікальним виробництвом, побудованим на сучасних принципах організації технологічних процесів. Виробничі цехи підприємства оснащені сучасним вітчизняним обладнанням, верстатний парк складається з понад 50 різнопрофільних металообробних верстатів, оснащених ЧПУ. Є власне ливарне виробництво та сервісний центр з одним із найбільших у Росії випробувальним комплексом стендів потужністю від 60 до 14000 к.с.

Завдяки сучасному технічному оснащенню, ми виготовляємо широкий спектр аналогових запасних частин Cummins для паливних систем, генераторів, двигунів, систем фільтрації та очищення повітря, а також контролю та автоматики, які успішно поставляються на ринок РФ і країн СНД.

Купуючи у нас дані запчастини, ви отримуєте гарантовану якість (не менше 12 місяців), ціни нижчі від середньоринкових, технічний супровід та всю необхідну документацію на ваше замовлення.

Просимо повідомити про зацікавленість придбання цієї номенклатури на ел. пошту: info@kmz1.ru

8 (812)318-52-04 випр. 342

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Бізнес Маркет оголошеня у Липовці. Дошка оголошень Липовець та Вінницька область в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Бізнес Маркет оголошеня у Липовці. Дошка оголошень Липовець та Вінницька область