Пила стрічкова по металу Пілоус ARG 380 plus SAF
Пила стрічкова по металу Пілоус ARG 380 plus SAF
Пила стрічкова по металу Пілоус ARG 380 plus SAF
Пила стрічкова по металу Пілоус ARG 380 plus SAF

Номер оголошення 563133

Опис

Напівавтоматичний верстат для різання металу Pilous ARG 380 plus SAF стане корисним помічником на підприємствах металообробки, де цінуються велика продуктивність роботи. Верстат призначений для різання заготовок діаметром до 380 мм під кутами від - 45 до + 60 градусів. Цикл цвітіння починається при натисканні кнопки "Пуск", після чого затискаються лещата, запускається обертання стрічкового полотна і подача МОР, далі починає опускатися курна рама до повного відрізання заготовки після чого припиняє обертатися полотно, а курна рама повертається у вихідне положення.

Стрічковий верстат по металу Pilous ARG 380 plus SAF володіє потужним двигуном 2,2 кВт, високопродуктивної системою подачі МОР, системою безступінчатого регулювання швидкості обертання стрічкового полотна і пультом управління. Опціонально в комплектацію верстата можуть бути включені лінійки для підсвічування лінії різу, робочого місця, пристрої пакетної різання, індикатори та інші аксесуари, які полегшують роботу з верстатом.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: kverbinua
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 БізнесМаркет - Безеоштовні оголошеня в Дніпрі (Дніпропетровську) | Дошка оголошень Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

БізнесМаркет - Безеоштовні оголошеня в Дніпрі (Дніпропетровську) | Дошка оголошень Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область