виконання ремонту та сервісного обслуговування двигунів

Номер оголошення 792302

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» виконує будь-які види ремонту (включаючи капітальні) та сервісного обслуговування всіх модифікацій двигунів Д6 та Д12 (виробництва АТ "Барнаултрансмаш") з проведенням випробувань на навантажувальному стенді.

Двигуни типу Д6 і Д12 - чотиритактні, високооборотні, тронкові, з безпосереднім упорскуванням палива, рядні, шестициліндрові (модифікації дизеля Д6) та V-подібні з кутом розвалу 60 ° - дванадцятициліндрові (модифікації дизеля Д12). Виготовляються з алюмінієвим та чавунним картером. Залежно від призначення та умов застосування дизелі розмірності Ч15/18 та ЧН15/18 випускаються у різних модифікаціях, що відрізняються один від одного технічними характеристиками, комплектацією агрегатами та вузлами в залежності від призначення, окремі вузли та деталі їх мають конструктивні відмінності та різні позначення.

Дизелі Д6 і Д12 встановлюються на приводі насосних і компресорних станцій, на силових агрегатах для буріння нафтових свердловин, екскаваторах, дорожніх машинах, дизель-генераторних станціях змінного і постійного струму, потужних вантажівках самоскидах, а також застосовуються на морських і річкових суднах головних двигунів до роботи на гребний гвинт.

Втома металу, механічні навантаження та вплив корозійного середовища призводять до неминучого зносу елементів двигуна, що призводить до серйозних наслідків. Послідовність проведення планових ремонтів (поточний, середній, капітальний) дизеля дозволяють запобігти небажаним поломкам двигуна, відновити його ресурс і технічний стан, збільшити термін служби.

У разі виявлення будь-яких несправностей у роботі дизельного двигуна рекомендується звернутися до фахівців для діагностики та ремонту. Це дозволить запобігти подальшому погіршенню стану двигуна та забезпечити безпеку та ефективність його роботи.

Ремонт вищезгаданих двигунів є одним із основних напрямків діяльності нашого підприємства, що здійснює повний комплекс робіт з відновлення працездатності окремих вузлів та агрегату в цілому. Роботи виробляються висококваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід виконання подібних робіт на користь найрізноманітніших замовників.

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» має власні виробничі площі, оснащені сучасним технологічним обладнанням, складами запасних частин, технічною документацією, що дозволяють виконувати своєчасне та якісне технічне обслуговування та ремонт дизельних двигунів, як у нашій сервісній зоні, так і з виїздом. На всі виконані роботи надається гарантія.

Підприємство сертифіковане за системою менеджменту якості ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008), має всі необхідні ліцензії та сертифікати. Контроль якості виконання робіт здійснює ВТК підприємства та акредитоване ОП МО РФ.

Просимо повідомити про зацікавленість у виготовленні вищезгаданої номенклатури на ел. пошту: info@kmz1.ru

Служба продажу групи компаній: 8 812 438 04 93, доб. 121

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Бізнес Маркет оголошеня у Борщеві. Дошка оголошень Борщів та Тернопільська область в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Бізнес Маркет оголошеня у Борщеві. Дошка оголошень Борщів та Тернопільська область