автономні дизель-генератори

Номер оголошення 787348

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» - промислове підприємство, що спеціалізується на виробництві, ремонті та постачанні дизельного, газотурбінного енергетичного обладнання. Підприємство має необхідні виробничі потужності, кваліфікований персонал і досвід виконання всього комплексу робіт з виробництва запасних частин, капітального ремонту, технічного обслуговування дизельних двигунів різних марок, будучи головним виконавцем низки державних оборонних контрактів.

Підприємство виготовляє джерела резервного харчування, автоматизовані блочно-контейнерні електростанції АБКЕхАТМ-500/630. Станції оснащені електроагрегатом АТМ-500/630 на базі вітчизняних двигунів внутрішнього згоряння власного виробництва ТМ-600, ТМ-1000, а також іншими комплектуючими для обв'язування паливних, повітряних та масляних систем. ТМ-600 - серія легких багатооборотних високофорсованих V-подібних 12-циліндрових агрегатів з газотурбінним наддувом та водяним охолодженням. Двигуни застосовуються в нафтогазовій галузі та в суднобудуванні (судна на підводних крилах та швидкісні катери). АБКЕхАТМ-500/630 призначені для використання як резервне або аварійне джерело електроживлення. Виготовлення електростанції здійснюється від першого циклу закладки контейнера до фінального складання. Конструкція блок-контейнера електростанції допускає транспортування автомобільним, залізничним та водним транспортом.

Просимо повідомити про зацікавленість придбання цієї номенклатури на ел. пошту: info@kmz1.ru

Служба продажу групи компаній: 8 812 438 04 93, доб. 144

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Бізнес Маркет оголошеня в Білогірську. Дошка оголошень Білогірськ та Автономна Республіка Крим в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Бізнес Маркет оголошеня в Білогірську. Дошка оголошень Білогірськ та Автономна Республіка Крим